Kutsu vuosikokoukseen 2024

Haluatko vaikuttaa yhdistyksen tarjoamiin tunteihin? Onko sinulla ideoita siitä, miten SGF:ää voitaisiin kehittää? Silloin paikkasi on hallituksessa.

25.2.2024 klo 17:00 pidetään yhdistyksen vuosikokous. Voit osallistua kokoukseen joko paikan päällä (Arena Siuntio-Sjundeå) tai etänä Teamsin kautta. Jos päätät osallistua Teamsin kautta, lähetä viesti osoitteeseen info@sgfsport.org. Lähetä viesti viimeistään 23. helmikuuta, jotta saat Teams-linkin ajoissa.

Hallituksessa on nyt 7 jäsentä, ja joka vuosi valitaan puheenjohtaja ja uusia jäseniä erovuoroisten tilalle.

Ota yhteyttä, niin tiedämme, että olet mukana!

Sinun ei ole osattava kaikkea, eikä hoitaa kaikkia hommia yksin. Rutiinit, paperit ja talous ovat kunnossa, joten joukkoon on helppo solahtaa. Kiinnostuitko? Lähetä meille sähköpostia osoitteeseen info@sgfsport.org tai nykäise jotakuta nykyisen hallituksen jäsentä hihasta.

Kokouksessa käsitellään säännönmukaiset asiat.